• Contrast
    • Layout
    • Font
Para tancerzy prezentująca wysokie podnoszenie tancerki na jednej ręce tancerza.
Embodyments Dance Co-op www.embodyments.pl

Fundacja Crush On Trash wspiera różne dziedziny sztuki i propaguje aktywność fizyczną!

Warsztaty duetu Embodyments skupione są na tańcu w duecie oraz partnerowaniach. Uczestników czeka spora dawka tańca w parze skompresowana codziennie w dwóch blokach zajęciowych z podziałem na poziom podstawowy i zaawansowany.
Uczymy i odkrywamy dla uczestników możliwości działań w duetach. Skupiamy się na znalezieniu wspólnego rytmu, kładąc szczególny nacisk na współpracę. Pokazujemy sprytne triki oparte na zabawie balansem, grawitacją i sposobami używania własnego ciężaru. Na zajęciach skupiamy się też na uważności i budowaniu zaufania do drugiej osoby, płynności, bezpiecznych przejściach z pozycji do pozycji. Zwracamy uwagę na komunikację pozawerbalną w zrozumieniu partnera i synchronizacji wspólnych działań.
Na warsztatach przybliżamy także technikę wykonania wybranych elementów wysokich podniesień oraz wprowadzamy pozycje poza pionowe, które nie są możliwe bez drugiej osoby. Zdobyte przez uczestników umiejętności wykorzystujemy następnie w kombinacji tanecznej, opartej na technice tańca współczesnego.

WAŻNE!!!!
NIE MUSICIE ZGŁASZAĆ SIĘ W PARACH

✔ Z KIM?
Agata i Staszek czyli Embodyments Dance Co-op
embodyments.pl | @embodyments_dance_coop | #staszekiagatka
✔ KIEDY?
3-4 grudnia 2022 |
sobota 3 grudnia 15:00 – 17:30 | 18:30 – 21:00
niedziela 4 grudnia 12:00 – 14:30 | 15:30 – 18:00

✔ GDZIE? Studio tańca Siemanko, Gdańsk
✔ DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są dla osób powyżej 15 roku życia, otwartych na pracę w duecie. Mile widziane są zgłoszenia par (damskich, męskich lub mieszanych), ale jeśli przyjdziesz sam(a) znajdziemy Ci odpowiednią osobę!
✔ ZA ILE?
SUPER EARLY BIRD – do 07.11.2022
350 zł/osoba (2 dni)
175 zł/ osoba (1 dzień)
EARLY BIRD – od 07.11.2022 do 21.11.2022
400 zł/osoba (2 dni)
200 zł/ osoba (1 dzień)
REGULAR BIRD – po 21.11.2022
450 zł/osoba (2 dni)
225 zł/ osoba (1 dzień)
✔ ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia przyjmujemy na maila embodyments.dance@gmail.com Prosimy – REZERWUJCIE. Ilość miejsc jest ograniczona.
✔ O NAS _ Od lat wiążemy swoją artystyczną drogę z tańcem i posiadamy pokaźne doświadczenie w pracy w duecie. Tańczymy razem od 2016 roku konfrontując swoje taneczne aspiracje. Ciągle poszukujemy i eksplorujemy formy działań z partnerem.

Jesteśmy założycielami kooperatywy tanecznej Embodyments Dance Co-op, gdzie skupiamy się na kreowaniu form tanecznych i prowadzeniu warsztatów. Materiał warsztatowy ciągle rozwijamy i poszerzamy czerpiąc z potrzeb i uwag uczestników. Mamy na swoim koncie wiele choreografii przygotowywanych zarówno w formie scenicznej jak i pod kątem nagrań filmowych, również we współpracy z choreografami m.in. Anną Karabelą, Małgorzatą Popławską-Warelis. W 2019 roku uczestniczyliśmy w międzynarodowych konkursach “SoloDuo” w Budapeszcie i “3…2…1…TANIEC” w Krakowie.

Na co dzień jesteśmy tancerzami krakowskiego zespołu Art Color Ballet. Zobaczyć nas można w spektaklach “Preludium Słowiańskie”, „Kryptonim 27”, „Bursztynowe Drzewo”, “Tabula Rasa”.

Agata przygodę z tańcem rozpoczęła w zespole Miraż w Wodzisławiu Śl., w Krakowie natomiast w Balecie Form Nowoczesnych. We własnym zakresie doskonali technikę tańca klasycznego, współczesnego i neoklasycznego. Jest jedną z najbardziej doświadczonych tancerek Art Color Ballet. Z wykształcenia jest architektem. Lubi pracować z ludźmi i materią, poszukuje korespondencji dla swoich pasji – jest autorką instalacji przestrzennych do działań performatywnych oraz scenografii.

Staszek ukończył Artystyczną Szkołę Zawodową im. K.F. Dańkiewicza w Odessie na Wydziale Tańca Ludowego. Jest również absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Jego zainteresowania kierują się szczególnie w stronę nurtu Movement, Acro Yogi i akrobatyki. Specjalizuje się w technikach partnerowania, tańcu fizycznym i współczesnym oraz teatrze tańca.