• Contrast
  • Layout
  • Font

Co nas wyróżnia?

 

Kreatywność

oraz unikatowe i atrakcyjne dla odbiorcy podejście do tematu ekologii. Realizujemy projekty ambitne i wartościowe zgodne z naszą misją

Poczucie misji społecznej

to ważny temat przewodni naszej działalności. Aktywizujemy do wspólnych działań artystycznych nierozłącznie z ekologią w tle (artyści, adepci sztuk, wolontariusze)

Wieloletnie doświadczenie artystyczne oraz znajomość środowiska artystycznego, szczególnie na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy wykształcenie kierunkowe i duże doświadczenie w działalności artystycznej i tematyce proekologicznej.


Zapraszamy do współpracy!

 

Podoba Ci się to co robimy? Zastanawiasz się Jak możesz pomóc naszej Fundacji?
Nasze działania można wesprzeć na wiele sposobów!

 

Dostarcz materiałów.
Planujesz się czegoś pozbyć lub coś wyrzucić? – Napisz do nas! Może u nas znajdziemy na to nowe kreatywne zastosowanie. Jesteśmy w stanie w każdym drobnym i tym większym przedmiocie dojrzeć potencjał i wykorzystać w upcyklingowej twórczości. Każdą propozycję rozważymy zgodnie z zasadą, że każdy odpad jest godny uwagi i rozwagi.
Aktualne zapotrzebowania : niepotrzebne sztuczne kwiaty, zdjęcia RTG, korki do butelek, zawleczki od puszek aluminiowych
Obdaruj nas narzędziami.
Pracownia Fundacji jest wyposażona w narzędzia, które umożliwiają aktualną działalność. Korzystamy również z zaprzyjaźnionych przestrzeni twórczych. Jednak by działać niezależnie, móc organizować warsztaty dla szerszego grona uczestników oraz sprawnie realizować projekty upcyklingowe z wdzięcznością przyjmiemy darowiznę w postaci narzędzi, urządzeń i artykułów konstrukcyjnych. Wśród zapotrzebowania znajdują się narzędzia podstawowe ( np..kleje na gorąco, kleje do różnych tworzyw, piły do metalu i drewna, pilniki, rękawice ochronne, gwoździe, młotki, wkręty do metalu i drewna itp.) ale również specyficzne przybory przydatne w obróbce śmieci (tj. narzędzia do cięcia szklanych i plastikowych butelek, noże do cięcia opon i dętek, urządzenie do przetapianie plastiku itp.).
Zostań Partnerem CoT
Chcesz nam pomóc poprzez wsparcie realizacji oraz promocję naszego wydarzenia lub projektu? Napisz do nas! Nasze działania mają tym większy sens im większe grono osób, do których docieramy. Sztuka i edukacja nie może istnieć bez odbiorców.
Wolontariat osobisty i pracowniczy
Spróbuj swoich sił w świecie NGO. Jako młoda i rozwijająca się organizacja jesteśmy otwarci na wiele form współpracy.wolonta

 • Czy podoba Ci się nasz profil działalności?
 • Czy ciekawi Cię temat upcyklingu?
 • Czy lubisz kreatywną pracę?
 • Czy chcesz nas wspomóc w prowadzeniu warsztatów?
 • Czy chcesz wziąć udział w projekcie od strony organizacyjnej?
 • Czy chcesz nas wesprzeć w działaniach promocyjnych?
 • Czy chcesz pomóc nam w zdobywaniu materiałów na nasze upcyklingowe twory ?
 • A może chcesz rozwijać inne swoje talenty i umiejętności w praktyce?

Jeśli choć raz Twoja odpowiedź to “Tak!” – szukamy właśnie Ciebie Wykorzystuj swoje umiejętności oraz zdobywaj nowe praktyczne doświadczenie razem z Fundacją Crush On Trash!

Napisz do nas!

 

Zaopiekuj się projektem “W planie”

Spraw by kolejny projekt mógł zaistnieć.

Zapoznaj się z projektami, które planujemy zrealizować ale z różnych przyczyn nie jest to aktualnie możliwe.

PROJEKTY W PLANIE

 

 

Wpłać darowiznę

Przelew o tytule: “Darowizna na działalność statutową”

Fundacja Crush On Trash
ul. Na Błonie 15/22
30-147 Kraków
nr konta: 13 1140 2004 0000 3102 8119 2119

*pamiętaj, że kwotę darowizny można odpisać od podatku.

 

Darowizna pozwoli nam na pokrycie kosztów działalności oraz realizację aktualnych projektów, które prowadzimy w ramach działalności statutowej Fundacji.

Przekazanie darowizny na rzecz wybranej organizacji, która zajmuje się działalnością pożytku publicznego, to nie tylko wyraz zaangażowania w budowanie społeczeństwa obywatelskiego, ale również dobry sposób na to… by zapłacić niższy podatek.